SERVİSLERİMİZ

Kayseri Vestel Servisi

Kayseri Vestel Servisi

Kayseri Vestel Servisi olarak Kayseri bölgesinde garantisi bitmiş buzdolabı çamaşır makinesi bulaşık makinesi ürünlerinize, alanında uzman kadromuzla teknik servis hizmeti sunuyoruz. Sizde servis talebinde bulunmak için Şahin Teknik firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Kaliteli ve güvenilir servis hizmetinin sunulduğu aynı gün servis garantisi gibi hizmet ve avantajlarımızdan yararlanın. Kayseri bölgesi için servis kaydı oluşturmak için bizlere 0 352 235 45 47 numaralı çağrı hattımızdan ulaşabilirsiniz. Servis talepleri için telefonlarınızı memnuniyetle bekliyor olacağız.

Kayseri’de Güvenilir Vestel Beyaz Eşya Servisi

Başlığımızda da yazdığımız gibi, Şahin Teknik servis hizmetinde önceliğini “Güven” e vermiştir. Kayseri Vestel servisi olarak siz de güvenebileceğiniz bir firma arıyorsanız bizimle hemen irtibata geçiniz. Yerinde servis hizmetimiz ve işinde uzman ekibimiz ile size en hızlı ve en uygun fiyatlı servis hizmeti vermek için çalışmaktayız.

Firmamızın ilkesi her zaman müşteri odaklı ve memnuniyet esaslı olup çıtayı her daim yukarı taşımaktır.

Unutmayın, güvenmediğiniz kişilere cihazlarınızı teslim edip onarım yaptırmayınız.

Sizleri dinlemeye ve her daim hazır olmak için biz buradayız.

Teknolojiyi Takip Eden bir Vestel Servisi

Sektörde her geçen gün gelişen beyaz eşya teknolojisinin güncel olarak takip edilmesi ve modern tamir işlemlerinin yapılması gerekmektedir. Kayseri’de beyaz eşya servis hizmeti verirken bütün modern yöntemler Şahin Teknik firmamız tarafından kullanılmaktadır.  En eski modelden en yeni Vestel beyaz eşyalarınıza özenle ve titizlikle arıza çözümleri üretmekteyiz.

Arıza  kayıt hattımız : 0 352 235 45 47 Hemen arayın randevunuzu alın !

Vestel Marka Hizmet Verdiğimiz Ürünler

Kayseri Vestel Buzdolabı Servisi
Kayseri Vestel Derin Dondurucu Servisi
Kayseri Vestel Bulaşık Makinası Servisi
Kayseri Vestel Çamaşır Makinası Servisi
Kayseri Vestel Fırın Servisi

NOT : Firmamız bütün markalarda "Özel Servis" olarak hizmet vermektedir. Yetkili servis değildir.
HEMEN ARAYIN
WHATSAPP