SERVİSLERİMİZ

Kayseri Bosch Servisi

Kayseri Bosch Servisi

Beyaz eşyalar hayatımızın artık vazgeçilmez bir parçası haline geldi. Beyaz eşyalarımız sayesinde, insan gücü gerektirmeden artık ev işlerimizi kolaylıkla halledebiliyoruz. Buzdolabı, fırın, bulaşık makinası ve çamaşır makinaları artık insanların emrinde. Bu cihazların arızalarında da Kayseri Bosch Servisi olarak gerekli servis hizmetini sağlamaktayız.

Bosch Markasının Önemi

Beyaz eşyalarımızı seçerken markasına dikkat etmemiz gerektiğinin farkındayız. Bosch marka beyaz eşyalar artık herkesin ve her kesimin dikkatini çeken bir marka haline gelmiştir. Kalitesi ile her kullanıcısına güven vermektedir. Fakat her ne kadar kaliteli ve sağlam ürünler üretilse de bir yerde insan inisiyatifi devreye girdiği için, kullanıma bağlı olarak bazı arızalar verebilir ve parça değişimi gerektirebilir. Bu gibi durumlarda firmamız Şahin Teknik Servis her daim uzman ekibi ile bir telefon kadar yakınınızdadır.

Neden Şahin Teknik?

Firmamız Bosch marka ürünler hakkında gerekli olan bütün teorik ve uygulamalı bilgilere sahiptir. Bu nedenle cihazlarınızı firmamıza güvenle teslim edebilirsiniz. 

Yerinde servis hizmetimiz ile cihazınızı en kısa sürede arızasını giderip kullanımınıza sunuyoruz. Gelen servis ekibi her arızayı profesyonel olarak ele alır. Parça değişimi gerektiren durumlarda orjinal parça kullanılır. Yan sanayi yedek parçaları müşteri talep etmediği sürece kullanmamaktayız.

Unutmayın teknik servis işi şakaya gelmez,güvenmediğiniz kişilere cihazlarınızı teslim edip yaptırmayınız.

Firmamızın ilkesi her zaman müşteri odaklı ve memnuniyet esaslı olup çıtayı her daim yukarı taşımaktır.

Siz değerli müşterilerimiz için servis çağrı merkezimiz : 0 352 235 45 47

Randevu almak veya aklınıza takılan soruları sormak için çekinmeden irtibata geçebilirsiniz.

Bosch Marka Hizmet Verdiğimiz Ürünler

Kayseri Bosch Buzdolabı Servisi
Kayseri Bosch Derin Dondurucu Servisi
Kayseri Bosch Bulaşık Makinası Servisi
Kayseri Bosch Çamaşır Makinası Servisi
Kayseri Bosch Fırın Servisi
NOT : Firmamız bütün markalarda "Özel Servis" olarak hizmet vermektedir. Yetkili servis değildir.
HEMEN ARAYIN
WHATSAPP