SERVİSLERİMİZ

Kayseri Beko Servisi

Kayseri Beko Servisi

Beko ürünleri dünyanın her yerinde ve çok tercih edilen beyaz eşya markalarından biri haline gelmiştir. Bizlere evlerimizde ve işyerlerimizde yardımcı olan sık sık kullandığımız beyaz eşyalarımız çeşitli nedenlerden dolayı arızalanabilir.

Şahin Teknik Servis olarak kaliteli hizmet vermekle birlikte zamanında yanınızda olup sorunlarınızı gidermek için kendini her geçen gün geliştirmektedir.

Kayseri Beko Servisi Çalışma Şekli

Ekibimiz arızalı ürünlerinizi mümkün olduğunca bulunduğu yerde tamir etmeye çalışılmaktadır. Fakat bazı durumlarda cihazlarınızı daha uygun ortam olan servisimize götürmeleri gerekebilir. Servislerimizde arıza tespiti yapılıp, müşterimize gerekli bilgi verilir ve müşterilerimizden onay alındıktan sonra gerekli arıza onarılıp ya da yedek parça değişimi yapılıp sorunsuz bir şekilde alınan yere tekrar teslimatı yapılır.

Kayseri de Güvenilir Beko Servisi

Firmamızın hedeflediği her zaman müşteri odaklı ve müşteri memnuniyeti esaslı sizlerden gelecek olan çağrılara en kısa süre de yanıt verip sizlere destek olmaktır. Randevu esaslı çalışan servisimiz sizleri gün boyu ev de bırakmayarak saat aralığı ile sizlere hizmet vermektedir. Kayseri başta olmak üzere bir çok ilçesine de gezici ekiplerimiz ile yerinde hizmet verme ilkesini de benimsemiş olan firmamız ile iletişim kurabilir, servis bakım ve onarım hizmet bilgisi alabilirsiniz. 0 352 235 45 47

Unutmayın güvenmediğiniz kişilere cihazlarınızı teslim edip bakım ve onarım yaptırmayınız!

Hizmet Verdiğimiz Beko Marka Ürünler

Kayseri Beko Buzdolabı Servisi
Kayseri Beko Derin Dondurucu Servisi
Kayseri Beko Bulaşık Makinası Servisi
Kayseri Beko Çamaşır Makinası Servisi
Kayseri Beko Fırın Servisi

Dinamik, deneyimli ve güler yüzlü personelleri bünyesinde barındıran Şahin Teknik Servis, sektörün öncüleri arasına girmeyi başarmıştır.

Siz de başarılı bir beyaz eşya ve klima servisi arıyorsanız, bundan sonra firmamıza mesaj gönderebilir yada whatsapp destek hattımızdan iletişime geçebilirsiniz.

Whatsapp Destek Hattı : 0 352 235 45 47
NOT : Firmamız bütün markalarda "Özel Servis" olarak hizmet vermektedir. Yetkili servis değildir.
HEMEN ARAYIN
WHATSAPP