SERVİSLERİMİZ

Kayseri Siemens Servisi

Kayseri Siemens Servisi

Siemens Beyaz eşyalar herkesin önem verdiği ve evde en sık kullanılan ürünlerin başında gelir. Evde çamaşır yıkayamamak veya yiyecek ve içeceklerimizin bozulması, o evdeki hayatı fazlası ile olumsuz yönde etkiler.

Evlerin vazgeçilmezi olarak ön plana çıkan ve her evde farklı donanımlar içinde kullanılan beyaz eşyalarımız zamanla ilk günkü gibi isteklerimizi karşılamayabilir. Örneğin; bulaşık makinalarımız bulaşıklarımızı temiz yıkamayabilir, bardaklarımızı çizebilir. Bu tür hoşnut olmayan can sıkıcı durumları gidermek için, beyaz eşyalarımızı arızalanmadan servisimize gösterebilir, temizlik ve bakımını yaptırabilirsiniz.

Beyaz Eşyalarda Enerji Tasarrufu

Beyaz eşya kullanıcılarının enerji tasarrufu sağlaması için, etkenlerden birisi de ürün performansıdır. Beyaz eşyalarımızı kullanırken buzdolaplarından çıkan motor sesleri, çamaşır makinalarının yumuşatıcı almaması, bulaşık makinalarının bulaşıkları kirli bırakıp tam temizlemesi ve fırınların yemekleri tam pişirmemesi gibi sorunların altında beyaz eşya ürünlerinde kesinlikle bir arıza vardır. Bu arızayı tespit edip sorunu giderilmedikçe ürünler normalden daha fazla enerji tüketecektir. Bu nedenle Şahin Teknik olarak Siemens marka beyaz eşyalarınızı mutlaka bir teknik servise göstermenizi öneririz.


Sizleri Dinleyen Siemens Servisi


Müşteri odaklı ve memnuniyet esaslı çalışan firmamız her daim yanınızda olmaya hazır ve sizlerden gelen talepleri en iyi şekilde değerlendirip yerinde servis hizmeti ilkesini net bir şekilde benimseyerek sizlere destek olmaktadır. Randevu vererek çalışan firmamız sizleri gün boyu ev de bekletmeyerek saat aralığı ile servis imkanı sunmaktadır. Sizde servis ihtiyacı duyduğunuz her an iletişim kurarak detaylı bilgi alabilir gerektiği takdir de hızlı şekilde müdahale de bulunabilirsiniz. 

Unutmayın güvenmediğiniz kişilere cihazlarınızı teslim edip bakım ve onarım yaptırmayınız!

Siemens beyaz eşyanız için uzman servisimizden  ürünle ilgili öneriler almak istediğinizde, yedek parça ve aksesuarlarla ilgili desteğe ihtiyacınız olduğunda veya bize geri bildirimde bulunmak istemeniz halinde, Siemens müşteri hizmetleri olarak sizi dinlemeye ve size yardımcı olmaya hazırız.

Siemens Marka Hizmet Verdiğimiz Ürünler

Kayseri Siemens Buzdolabı Servisi
Kayseri Siemens Derin Dondurucu Servisi
Kayseri Siemens Bulaşık Makinası Servisi
Kayseri Siemens Çamaşır Makinası Servisi
Kayseri Siemens Fırın Servisi
NOT : Firmamız bütün markalarda "Özel Servis" olarak hizmet vermektedir. Yetkili servis değildir.
HEMEN ARAYIN
WHATSAPP