SERVİSLERİMİZ

Kayseri Regal Servisi

Kayseri Regal Servisi

Yaşam alanlarımızda buzdolapları, çamaşır makinaları, bulaşık makinaları, fırınlar ve diğer eşyalar olmazsa olmazımızdır. Beyaz eşyalarımız uzun yıllar kullanılmak üzere üretilse de ve elektronik alt yapıya sahip oldukları için arıza çıkarmaları olağandır. Bu nedenle dikkatli ve  özenle kullanmanın yanı sıra belirli zamanlarda bakım yaptırmak Regal Beyaz eşyalarınızın ömrünü uzatacaktır.

Regal marka buzdolabınız, çamaşır makinanız, bulaşık makinanız ya da fırınınız için servis hizmetine ihtiyacınız varsa firmamız ile iletişim kurabilirsiniz. Kayseri Regal Servisi olarak faaliyet gösteren firmamız, sektörün öncü firmaları arasında yer alır.

ARIZA TESPİTİ ve ÇÖZÜMÜ


Hiç çalışmayan veya eski performansında çalışmayan beyaz eşyalarınız mutlaka profesyonel bir gözle incelenmelidir. Bu durumlarda teknik servis hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Teknik ve uzman ekibimiz arızanın tespiti ve çözümü ile ilgili size gerekli bilgilendirmeyi yaptıktan sonra cihazınızın arızasını gidererek size tekrar teslim edecektir. Unutmayın ki genel bakımlarını yaptırarak ileride oluşabilecek arızaların önüne erkenden geçilebilir. Rutin olarak yapılması gereken bu bakımlarda hemen bizden destek alınız.

Whatsapp Destek Hattı : 0533 167 50 38

Bosch Marka Hizmet Verdiğimiz Ürünler

Kayseri Regal Buzdolabı Servisi
Kayseri Regal Derin Dondurucu Servisi
Kayseri Regal Bulaşık Makinası Servisi
Kayseri Regal Çamaşır Makinası Servisi
Kayseri Regal Fırın Servisi
NOT : Firmamız bütün markalarda "Özel Servis" olarak hizmet vermektedir. Yetkili servis değildir.
HEMEN ARAYIN
WHATSAPP