SERVİSLERİMİZ

Kayseri Profilo Servisi

Kayseri Profilo Servisi

Genellikle ev hanımlarımızın takibinde olan beyaz eşyalar, arıza verdiğinde ya da arıza vermeye yakın olduklarında kullanıcıyı tedirgin eder ve telaşlandırır. Şahin teknik olarak bu telaşların önüne geçmeye çalışıyoruz. Çünkü yerinde ve zamanında müdahale yapılmazsa küçük sorunlar büyüyerek daha fazla maddi yükler getirebilir.

Hayatta her şeyin bakımlı ve bakımsız halleri vardır. Araba bakımı, saç bakımı, ev bakımı ve hatta insan bakımı. Bakımın öneminin bu kadar farkında iken bile bakımlarını aksattığımız bir çok şey yok mu hayatımızda? Profilo marka beyaz eşya ürünlerinizin bakımlarını zamanında yaptırmanız size büyük avantajlar sağlayacaktır. Firmamızdan düzenli olarak bakım ve servis hizmeti aldığınızda ürünleriniz daha uzun ömürlü olacaktır. Cihazlara yapılan periyodik bakımlar veya arızayı hissettiğiniz an servisle kurulan hızlı iletişim yüksek maliyetlerin önüne geçmektedir. Bu nedenle bakım ve onarımlarınızı aksatmamanızı Şahin Teknik olarak kesinlikle tavsiye etmekteyiz.

Güvenli Arıza Çözümü için Şahin Teknik

Yoğun olarak kullandığımız Profilo marka beyaz eşyalar her ne kadar bakım yaptırsanız da arızalanabilmektedir. Arıza ile ilgili çözümleriniz için Şahin teknik olarak her daim yanınızdayız. Gezici servis hizmetimiz ile bulunduğunuz bölgeye en yakın servisimizi size yönlendiriyoruz. Gelen servis ekibimiz güvenli bir şekilde arızanızı tespit eder ve yerinde sorunu çözer. Sizlerden gelen çağrıları dinleyen ve çözüm odaklı çalışan servis anlayışı ile yolumuza en iyi ve sağlam adımlarla devam etmekteyiz.

İlkemiz her zaman en iyi hizmet ve en iyi müşteri iletişimini sağlayıp güler yüzlü pozitif müşteriler bırakabilmektir.


 Unutmayın güvenmediğiniz kişilere cihazlarınızı teslim edip bakım ve onarım yaptırmayınız.

Profilo Marka Hizmet Verdiğimiz Ürünler

Kayseri Profilo Buzdolabı Servisi
Kayseri Profilo Derin Dondurucu Servisi
Kayseri Profilo Bulaşık Makinası Servisi
Kayseri Profilo Çamaşır Makinası Servisi
Kayseri Profilo Fırın Servisi

Servis çağrı merkezimiz : 0 352 235 45 47  Hemen arayıp randevunuzu alabilirsiniz.

NOT : Firmamız bütün markalarda "Özel Servis" olarak hizmet vermektedir. Yetkili servis değildir.
HEMEN ARAYIN
WHATSAPP