SERVİSLERİMİZ

Kayseri Altus Servisi

Kayseri Altus Servisi

Kayseri Altus Servisi olarak faaliyet gösteren firmamız ile irtibat kurmak için 0533 167 50 38 numaralı telefonu arayabilirsiniz ya da Whatsapp ile iletişim kurabilirsiniz.

Günümüzde en çok kullanılan beyaz eşyalarımız sanayi devriminin teknoloji çağına sunduğu katkılar ile günümüze kadar süregelen bir sektör olmayı başarmıştır. Bu sektörde Altus markası hem kalite hem fiyat baz alındığında diğer markalara göre ön plana çıkmaktadır. Bu nedenle Altus marka beyaz eşyalar bir çok ev ve iş yerlerinde tercih edilen marka arasına girmiştir.

Şahin Teknik firmamız Altus marka beyaz eşyalarınızın sorunlarının tamamına hakimdir. Arıza tespitinde ve yedek parça temininde gerekli hassasiyeti gösterir. En düşük maliyet ile arızayı çözmeye çalışırız.

Altus Beyaz Eşya Arızaları

Her bir beyaz eşyanın bir takım değişik çalışmaları programları vardır. Kullanım sıklığına göre arızalanmalar artabilir. Tüm beyaz eşyaları kullanılan zaman içerisinde, eskiyebilir ve ya arızalanabilir. Sık kullanılan bu ürünleri kısa süre içerisinde tamir edilerek bakımının yapılıp kullanıma hazır hale getirilmesi gerekmektedir.

Altus beyaz eşyalarınızda hata kodları varsa bu arıza kendi başınıza halledemiyorsanız, Şahin Teknik Servisi olarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Whatsapp Destek Hattı : 0533 167 50 38

Altus Marka Hizmet Verdiğimiz Ürünler

Kayseri Altus Buzdolabı Servisi
Kayseri Altus Derin Dondurucu Servisi
Kayseri Altus Bulaşık Makinası Servisi
Kayseri Altus Çamaşır Makinası Servisi
Kayseri Altus Fırın Servisi
NOT : Firmamız bütün markalarda "Özel Servis" olarak hizmet vermektedir. Yetkili servis değildir.
HEMEN ARAYIN
WHATSAPP