SERVİSLERİMİZ

Kayseri İndesit Servisi

Kayseri İndesit Servisi

Uzun yıllardır Kayseri'de İndesit beyaz eşya ürünlerine teknik destek olanağı sağlayan ve İndesit Servisi statüsünde hizmet veren firmamız bugün ylların verdiği tecrübe ile çalışmalarına yüksek tempoda devam etmektedir. Servis çağrı merkezimiz 0 352 235 45 47 nolu telefon numaramızdan hemen randevunuzu alınız.

İndesit markası bugün alanında uzman ve profesyonel bir şekilde Türkiye çapında çalışmalarını sürdürerek ürünlerini geliştirmektedir. Biz ise bu gelişmeyi yakından takip ederek İntesit marka ürünlerin her modeline profesyonel yaklaşımla müdahale eder ve sorunu nokta atışı olarak buluruz.

Servis Hizmetinde Güleryüz

Bariz bir şekilde kendini geliştiren firmamız bugün Kayseri'de her semt ve ilçelere servis imkanı sunabilmektedir. İndesit marka buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın gibi ürünlerin onarımı Şahin Teknik İndesit Servisi tarafından güler yüzlü alanında uzman profesyonel teknik ekip tarafından gerçekleştirilmektedir.

İndesit Marka Hizmet Verdiğimiz Ürünler

Kayseri İndesit Buzdolabı Servisi
Kayseri İndesit Derin Dondurucu Servisi
Kayseri İndesit Bulaşık Makinası Servisi
Kayseri İndesit Çamaşır Makinası Servisi
Kayseri İndesit Fırın Servisi

Uygun fiyat ve her daim hizmet garantisi ile hizmet sunan firmamızı tercih edebilir Kayseri İndesit Servisinin sunduğu kaliteli hizmetten faydalanabilirsiniz.
NOT : Firmamız bütün markalarda "Özel Servis" olarak hizmet vermektedir. Yetkili servis değildir.
HEMEN ARAYIN
WHATSAPP