SERVİSLERİMİZ

Kayseri Ariston Servisi

Kayseri Ariston Servisi

Kayseri Ariston servis hizmeti için web sitemiz üzerinden ürününüz hakkında detaylı bilgi edinebilir dilerseniz servis kaydı oluşturarak servis talep edebilirsiniz.

Şahin Teknik Servisimiz yıllar geçtikçe ekibine yeni personeller katmış ve donanımlı servis araçları ile Kayseri’de her geçen yıla oranla servis kapasitesini arttırmıştır. Bugün Kayseri’nin her noktasına servis hizmeti sağlayan servisimiz 0 352 235 45 47 numaralı telefon hattı ile Kayseri bölgesinde haftanın her günü 08:00-22:45 saatleri arasında servis kaydı oluşturmakta ve saat 19:00'a kadar servis hizmeti sunabilmektedir.

Hızlı ve Güvenilir Ariston Servisi

Kayseri nin en iyi teknik servis hizmeti veren servisimiz beyaz eşyalarınız da oluşabilecek tüm arızalara yanıt vererek sizleri yardımcı olmaktadır.
Eğer sizde Ariston markalı beyaz eşya ürüne sahipseniz ve cihazınızın çalışmasından memnun kalmayarak teknik sorun olduğunu düşünüyorsanız bizlere en kısa sürede ilgili telefon numaralarımızdan web sayfalarımızdan veya sosyal medya kanallarımızdan ulaşabilir, teknik destek kaydı oluşturabilir ve en hızlı şekilde servis hizmeti alabilirsiniz.


Ariston Marka Hizmet Verdiğimiz Ürünler

Kayseri Ariston Buzdolabı Servisi
Kayseri Ariston Derin Dondurucu Servisi
Kayseri Ariston Bulaşık Makinası Servisi
Kayseri Ariston Çamaşır Makinası Servisi
Kayseri Ariston Fırın Servisi

Şahin Teknik Kayseri Ariston Servisi olarak siz değerli müşterilerimizin teknik destek çağrılarını her daim bekliyor olacağız. Bizi tercih ettiğiniz için şimdiden teşekkür ederiz.

NOT : Firmamız bütün markalarda "Özel Servis" olarak hizmet vermektedir. Yetkili servis değildir.
HEMEN ARAYIN
WHATSAPP