SERVİSLERİMİZ

Kayseri Hotpoint Servisi

Kayseri Hotpoint Servisi

Şahin Teknik Servis olarak çalışmalarını sürdüren firmamız Hotpoint marka beyaz eşya teknik ürünlerinize teknik servis hizmeti vermektedir. Beyaz eşyalarınızda bir sorun ya da arıza hissetti iseniz hemen 0 352 235 45 47 nolu telefon numaramızdan bizleri arayıp randevu alınız.

Firmamız profesyonelliği kendine ilke edinmiş olduğundan ve yılların verdiği özgüven ve tecrübeden yararlandığından dolayı, sizlere bu güvenin ve tecrübenin ispatını arıza giderimini gerçekleştirerek ve kullanılan parçalarına kalitesi ile açıkça kanıtlar.

Servis Çağırmakta Gecikmeyin !

Çamaşır makinanızdan ses mi geliyor? Bulaşıklarınız çiziliyor mu? Buzdolabınız soğutmuyor mu? Eğer siz de bu gibi durumları yaşıyorsanız servis çağırmak için daha fazla gecikmeyin. Arızalara erken müdehale etmek, ürünlerinizi daha fazla zarara uğramasından kurtarabilir. Hiç şüpheye düşmeden hemen servisimizi arayın ve arıza kaydınızı açtırın. Ürünlerinizi  eğer mümkünse yerinde müdahale ile servisimizse getirmeden tamir etmeye çalışırız. Cihazlarınızı çok nadir durumlarda servisimize alıyoruz. Yerinde çözüm hem sizin için hem de bizim için oldukça faydalı olmaktadır.

Hotpoint Marka Hizmet Verdiğimiz Ürünler

Kayseri Hotpoint Buzdolabı Servisi
Kayseri Hotpoint Derin Dondurucu Servisi
Kayseri Hotpoint Bulaşık Makinası Servisi
Kayseri Hotpoint Çamaşır Makinası Servisi
Kayseri Hotpoint Fırın Servisi

Şahin Teknik Kayseri Hotpoint Servisi olarak size bir telefon kadar yakınız. Hemen arayın randevunuzu alın ! Bizi tercih ettiğiniz için şimdiden teşekkür ederiz.

NOT : Firmamız bütün markalarda "Özel Servis" olarak hizmet vermektedir. Yetkili servis değildir.
HEMEN ARAYIN
WHATSAPP